Perşembe, 13 Aralık 2018

Cide Rehber- Belediye Kültür Merkezi salonunda, Cide Belediyesinin katkıları ile Ufuk Sanat Tiyatrosu oyuncuları Eyvah Arkadaşım Karım Oldu tiyatro eserini sahnelediler.  Saat 20:00’de başlayan tiyatro gösterisini izlemek için Cideliler salonu doldurdu.

2 perdelik oyunda Ali İhsan Özdemir, Toygun Ateş,Ezel Kalkan, Vehbi Arslan, Funda Dönmez,Barış Turman,Deniz Salman,Bahar Kaya rol aldı.

Oyun sonunda Belediye Başkanlığını temsilen Belediye yetkilisi şu açıklamayı yaptı; “Başkanımız Sayın Nejdet Demir’in burada bulunan herkese selamları var. Rahatsızlığı sebebi ile aramızda bulunamadı. Kandileri Belediyeciliği sadece su, kanalizasyon, çöp olarak görmiyoruz.Belediyecilik doğumdan ölüme insanların, O şehirde yaşayan herkesin her anını doldurabilmektir. Sporu ile sanatı ile kültürü ile sosyal faaliyetleri ile …Biz Belediye imkanlarımız ölçüsünde bunu yapmaya gayret ettiğini ifade etmemizi  istediler.”

Cide’de değişimlerin devam etmesi için sizlerin ilgisine ve desteğine her zaman ihtiyacımız var. Katılım için teşekkürlerimizi sunarız”

Ufuk Sanat Tiyatrosunu Cideliler ile buluşturan Kıyı Medya grubunun benzer organizasyonlarının devam edeceği öğrenildi.

https://www.ciderehber.com/haber/egitim-k%C3%BClt%C3%BCr-sanat-haberleri/64-k%C3%BClt%C3%BCr-sanat-haberleri/5730-cide-belediyesinin-katkilari-ile-ufuk-sanat-tiyatrosu-sunar.html