Perşembe, 13 Aralık 2018

Cide Rehber- Kastamonu birinci amatör kümede 9 maçlık ilk yarı periyodu bugün oynanan maçları ile tamamlandı. Cide Belediyespor mütevazi kadrosu ile ilk yarıyı 5. Sırada tamamladı.9 Maçta 4 galibiyet, 4 mağlubiyet elde eden takımımız bir maçta berabere kaldı. Elde ettiği 13 puan ile 5. Sırada yerini aldı. 18 maçlık periyodun sonunda iki takım küme düşecek. Ligi lider tamamlayan takım ise bir üst seviyeye çıkmak için playofa maçları oynayacak.

İlk yarıda Cide Belediyespor’un aldığı galibiyetlerden Ormanspor galibiyeti anlamlıydı. Takım deplasmanda 3-2 kazanır iken 90+ da galibiyet golü geldi. Bir de tabi Devrekani Belediyesi Esnafspor ile deplasmanda berabere kalması beklenmeyen sonuçtu. Hazırlık maçında çok rahat yendikleri  Devrekani Belediyesi Esnafspor ile deplasmanda hakemin verdiği tartışılan kararları ile gelen beraberlik sürpriz oldu. Devrekani Belediyesi Esnafspor ofsayttan attığı gol ile maçı berabere bitirebilmişti.

Kastamonu birinci amatör kümede ikinci periyod 28 Ocak tarihinde başlayacak. Cide Belediyespor evinde Daday Yeni Belediyespor ile karşılaşacak.