Pazartesi, 25 Mart 2019

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Temsilcimiz Kastamonu İl Özel İdarespor pazar günü saat:13.30'da Hasan Doğan spor tesislerinde Ladik Belediyespor'u ağırlayacak, tems...ilcimize desteğimizi göstermek için pazar günü Hasan Doğan tesislerinde buluşalım.

Temsilcimiz Kastamonu İl Özel İdarespor ligde çıktığı 4 maçta 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alarak 6 puan ile 4.sırada yer alıyor.

Konuk ekip Ladik Belediyespor ise ligde çıktığı 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 4 puanla 8.sırada yer alıyor.

Bir diğer temsilcimiz Kastamonuspor 1966'nın Bayburt deplasmanında olması Kastamonu'da yaşayan futbolseverlerin bir diğer temsilcimiz Kastamonu Özel İdarespor'un maçına geleceğini ümit ediyorum.

Kastamonu İl Özel İdarespor'umuz için karşılaşmanın önemi çok büyük, hatırlarsak geçtiğimiz sezon Ladik Belediyespor ile Kastamonuspor'umuz aynı grupta idi ve Kastamonu'da oynanan karşılaşmada taraftarlarımızın ceza almasına neden olmuşlardı ve temsilcimizin bu karşılaşmayı kazanarak galibiyeti cezalı taraftarlarımıza hediye edeceğini temenni ediyorum.

Günün Sözü : Sen Kabullenmedikçe yenilgi diye bir şey yoktur..